16 Червня 2020
Новини

Практикували тортури: проти поліцейських в Кагарлику відкрили нові справи

Практикували тортури: проти поліцейських в Кагарлику відкрили нові справи

Офіс генпрокурора відкрив нові справи проти співробітників райвідділу поліції в Кагарлику (Київська область), підозрюваних в тортурах жінки.

Про це говориться в матеріалі РБК-Україна "Замкнуте коло: як влада має намір зупинити тортури в поліції".

Так, начальник спецдепартаменту ОГП по нагляду за розслідуванням фактів катувань в правоохоронних органах Юрій Бєлоусов розповів, що випадки насильства в поліцейській дільниці в Кагарлику були і раніше, в зв'язку з чим вже відкрито кілька нових справ. Фігурантами нових справ, зокрема, є Микола Кузів та Сергій Сулима (підозрювані у справі про зґвалтування в райвідділі).

Як пояснив Бєлоусов, справи були відкриті вже після скандалу зі зґвалтуванням.

"Я не можу повідомити деталі цих проваджень, але можу сказати, що це була просто системна практика (застосування насильства, - ред.). Там, і конкретно з боку цих двох співробітників і в цілому в райвідділі", - додав він.

Нагадаємо, в травні поточного року в райвідділ поліції в Кагарлику для допиту в якості свідка запросили дівчину. У відділенні поліції її кілька годин били і гвалтували. Після скандалу райвідділ розформували, а двох підозрюваних правоохоронців заарештували на два місяці.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: поліція, суд, Україна
В тему

Останні матеріали