15 Червня 2020
Новини

Тимошенко підтримає радикала Ляшка на виборах до ВРУ

Тимошенко підтримає радикала Ляшка на виборах до ВРУ

Юлія Тимошенко підтримує радикала Олега Ляшка на виборах до ВРУ на 208 окрузі на Чернігівщині.

Про це стало відомо на брифінгу Тимошенко 15 червня, - пише УП.

"На 208 окрузі всі українські сили мусять об’єднатися і висунути єдиного кандидата. Людину, яку на цьому окрузі уже підтримує більше 30% людей, це Олег Ляшко. Він в Чернігівській області особливо працював, це його батьківщина і він там має велику підтримку людей.

Наша команда на спільному засіданні підтримала Олега Ляшка, як єдиного кандидата від українських сил на 208 окрузі. Ми не будемо висувати свого кандидата", - зазначила Юлія Тимошенко.

Ляшко уже подякував "Юлі" у Twitter.

10 червня у соцмережі Facebook опублікували знімки Тимошенко і Ляшка, які чаювали на терасі одного із столичних кафе. Про що говорили політики не відомо, але через 4 дні лідерка ВО офіційно підтвердила, що підтримає радикала на виборах до парламенту.

Нагадаємо, 5 червня лідер радикальної партії Олег Ляшко заявив, що вирішив взяти участь у виборах у 208-му окрузі Чернігівської області, де балотувався покійний нардеп Валерій Давиденко.

Центральна виборча комісія призначила вибори народного депутата у 208-му окрузі Чернігівської області на неділю, 25 жовтня.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: юлія тимошенко, олег ляшко, вру, чернігів
В тему