У Києві директорка школи, яка захворіла на COVID-19, продовжувала ходити на роботу.
Про це розповів мер Києва Віталій Кличко під час брифінгу 15 червня, інформує ТСН.
«В нас шок-випадок. Директорка школи, яка захворіла на коронавірус, спілкувалась з великою кількістю людей, коли мала вже позитивний тест. Вона нікому нічого не сказала і встигла сходити на роботу», – сказав мер.
Він додав, що Держспоживслужба міста звернулася до поліції щодо порушення проти директора кримінальної справи. У Києві минулої доби виявили ще 53 випадки захворювання на коронавірус. Хвороба пішла на спад. Найбільше інфікованих – у Шевченківському районі.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
Хакери розробили копію «Резерв+»
19 Червня 2026
В упц мп відреагували на російську атаку по Лаврі
15 Червня 2026
росіяни влучили «шахедом» у Києво-Печерську Лавру
15 Червня 2026
У Києві демонтували пам'ятник Булгакову
4 Червня 2026
Псевдоінвалідність за 100 доларів: киянку зловили на волинському кордоні, а вона дала хабар
2 Червня 2026
росія масовано вдарила по Києву: є загиблі
2 Червня 2026
Реклама







