9 Червня 2020
Новини

На Волині п’яний чоловік вдарив молотком сплячу жінку

На Волині п’яний чоловік вдарив молотком сплячу жінку

У селі Полонка Луцького району на Волині п’яний чоловік вдарив по лобі молотком сплячу жінку.

Подія трапилася 12 квітня, йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області від 2 червня, повідомляє Конкурент.

Згідно з висновком експерта, жінка отримала тілесні ушкодження у вигляді імпресійного зламу лобної кістки справа з раною шкіри в цій ділянці.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений вину визнав, перед потерпілою вибачився, у вчиненому щиро розкаявся, просив суворо його не карати.

Потерпіла на суді зауважила, що претензій до обвинуваченого не має. І оскільки чоловік має хвору матір, яка потребує постійного стороннього догляду, то вона просила суворо його не карати.

У результаті суд визнав волинянина винуватим у обвинуваченні за ст. 121 ч.1 КК України (Умисне тяжке тілесне ушкодження) та призначив покарання – 5 років позбавлення волі.

На підставі ст.ст. 75, 76 КК України звільнив чоловіка від відбування призначеного покарання, якщо він протягом 3 років іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов`язки.

Також волинянин має відшкодування витрати на стаціонарне лікування потерпілої в користь КП “Луцька міська клінічна лікарня” 10 327 грн понесених витрат на лікування потерпілої.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, луцьк, суд, кримінал
В тему