Не міряють температури і скупчуються люди: в Луцьку на ринку порушують карантин
![Не міряють температури і скупчуються люди: в Луцьку на ринку порушують карантин](https://t1.ua/photos/articles/2020/06/46065_1_1097.jpg)
У Луцьку на Варшавському ринку на вході та на виході не вимірюють температури.
Окрім того, є скупчення людей, які приходять за продуктами без масок і рукавичок. Про це під час дистанційної позачергової сесії Луцької міської ради сьогодні, 5 червня, повідомив депутат Євген Ткачук, - пише ІА "Волинські новини".
З його слів, на входах та виходах до Варшавського ринку – скупчення людей, а на пунктах пропуску до ринку не вимірюють температуру відвідувачам. Окрім того, зі слів депутата, люди у чергах стоять без масок, ризикуючи підхопити вірус.
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister_mob.jpg)
На це виконувач повноважень Луцького міського голови Григорій Пустовіт відповів, що, згідно із постановою Кабміну, контроль за дотриманнями заходів безпеки щодо нерозповсюдження вірусу на ринках покладено на Держспоживслужбу.
«Саме Держспоживслужба приймає рішення і контролює ці процеси. Ми не можемо вносити зміни в постанову Кабміну. На сьогоднішній день у людей складається враження, що коронавірусу у нас нема. У нас в Луцьку справді ситуація не настільки страшна, як в США чи Чернівцях. Але це все завдяки запобіжним заходам. У нас сьогодні статистика нормальна, не треба її змінювати в іншу сторону», - звернувся посадовець до колег.
Також він закликав обранців громади переконувати містян носити маски, а до лучан звернувся із проханням не нехтувати протиепідемічними заходами.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.