3 Червня 2020
Новини

Презентували проект нових зупинок з магазином у Луцьку

Презентували проект нових зупинок з магазином у Луцьку

У Луцьку розробили проект зупинки з вбудованим магазином. В меншому модулі можна розмістити громадську вбиральню, газетний кіоск, термінал CityCard, банкомат або термінал банку.

В нашому місті таких зупинок налічується 77 одиниць. На абсолютну більшість з них підприємцями в кінці 2010-х років через відповідні схеми оформлене право власності як на нерухоме майно. Тому демонтувати їх немає можливості, пише в Facebook радник міського голови Луцька Ігор Поліщук.

Абсолютна більшість цих зупинок псують зовнішній вигляд нашого міста, виглядають вкрай неестетично, обшиті вагонкою або металопрофілем в стилі "євроремонту" 90-х, вікна наглухо заклеєні рекламою.

А тому будемо збирати власників таких зупинок та рекомендувати облаштовувати зупинки з магазинами саме в такому єдиному для усього міста стилі.

Тим підприємцям, які не погоджуватимуться осучаснювати зовнішній вигляд своїх споруд та приводити їх до ладу не буде продовжено договір оренди земельної ділянки та через суд вирішуватиметься питання про скасування права власності.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, Фото, громадський транспорт
В тему

Останні матеріали