У Чернівецькій міській лікарні лікарка-анастезіологиня Анна Рибарчук вдруге захворіла на Covid-19.
Про це вона повідомила на сторінці в Facebook.
"Сьогодні 7 день пневмонії і "по другому колу" позитивного ПЛР на Covid-19. Пояснення в мене одне – без антитіл в крові, після першого епізоду хвороби, "вилетіла" знову на роботу. От Вам і легкий перебіг".
Лікарка зазначила, що ще рано нехтувати засобами безпеки – ходити без масок та респіраторів та "тусуватися" компаніями".
Також авторка допису написала, що до роботи в лікарні повернеться за два тижні.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Знову потруїлися люди: де найбільша небезпека?
Сьогодні, 16:48
«Думала, тільки багаті виграють, а тепер і я маю 1000 гривень»
Сьогодні, 16:31
Помер військовий хірург з Волині Андрій Кострубський
Сьогодні, 08:44
На Волині з шиї жінки дістали 8-сантиметрового паразита
8 Червня 2026
Лікарка попередила про нашестя небезпечних комах в Україні
25 Травня 2026
На Волині вперше провели унікальну операцію на серці
20 Травня 2026
Реклама







