21 Травня 2020
Новини

Відомі волиняни показали свої автентичні вишиванки

Відомі волиняни показали свої автентичні вишиванки

В Україні 21 травня 2020 року відзначають одне із улюблених свят українців - День вишиванки.

Так, волиняни, попри карантин, з радістю приєдналися до цьогорічного свята, та продемонстрували свої оригінальні автентичні вишиті сорочки та сукні.

#День_Вишиванки

Народний депутат Ірина Констанкевич: «Зі Святом - з Днем Вишиванки! Гарне свято, яке єднає нас, друзі, і в часі, і в просторі. Про українську вишиванку можна романи писати, але краще милуватися красою узорів і дивуватися творчому генію нашого народу».

Голова Волинської обласної ради Ірина Вахович: "З Днем вишиванки, українці! Пишаймося своєю країною, розвиваємо свій край, любимо своїх людей!" 

Народний депутат  Вячеслав Рубльов

Перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад та шоумен Сергій Скулинець

Аліна Сич, голова наглядової ради ПрАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» з чоловіком Андрієм Бадзюнем, головою  Іваничивської райради

Голова Волинської обласної організації «Народний Рух України» Дмитро Климук: "Сьогодні більшість одягне вишиті сорочки та плаття. Хтось зробить це - бо так модно, комусь це подобається, а для когось носіння вишиванки це «таїнство». Неважливо, що саме є мотивом. Головне, сьогодні більшість українців об’єднається вишиванкою - одним кодом української нації! Бо вишиванка - це наша культура та історія. Тож я бажаю усім бути завжди такими щасливими, як сьогодні! А нашій країні бажаю бути такою єдиною - як сьогодні!»

Pr-менеджер  ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» Дарія Поддубецька: «Обожнюю вишиванки! В День Вишиванки завжди одягаю сорочку, яку вишивала мама! Дякую Наташа Гінайло за такий оберіг!) Сорочка ніби і елемент одягу, і в той же час наш генетичний код! Нагадує нам, що ми одна нація і одна у нас країна) У таких ситуаціях, яка триває останні місяці в країні ми повинні бути єдині та берегти один одного!) З Днем Вишиванки!»

Орест Маховський,  помічник народного депутата Ірини Констанкевич: «Зі Всесвітнім днем Вишиванки, друзі! Зберігаймо українські цінності та традиції. Цінуймо вишиванку - символ сили, добробуту, краси та оберегу українського народу!»

Народний депутат Ігор Гузь 

У родині Юлії Ковпак, офіцера військової частини 1141 НГУ, вишиванка стала не просто оберегом, а справжнім символом родинного єднання. За останні 10 років разом з мамою Любов’ю Ковпак жінка вишила понад півсотні сорочок, одягнувши у традиційне українське вбрання усю родину.

Громадські активісти Олексій Кушнєр та Оля Валянік

Олександр Пиза, помічник-консультант народного депутата Сергія Мартиняка

Професор кафедри менеджменту Тарас Божидарник

Селищний голова Любешова Олег Кух

Історик, генеалог, журналіст Тетяна Яцечко-Блаженко: «З Днем вишиванки! На мені одяг з Холмщини, звідки мій дідусь»

 Очільник волинського осередку «Солідарності» Іван Мирка

Юлія Вусенко 

Підприємець, громадський активіс Сергій Чуріков

Наталка Мурахевич, прессекретар прокурора Волинської області

Депутат Волинської обласної ради Юрій Ройко 

Голова Рожищенської РДА Сергій Шкода 

Директор Луцької районної філії Волинського обласного центру зайнятості Юлія Гринчук

Адвокат Василь Нагорний 

Галина Байчук: «Нехай барви персональної вишиванки додадуть радості та натхнення для проживання ще одного Богом даного дня!»

Депутат Володимир-Волинської міської ради Сергій Барщевський

Помічник народного депутата Ірини Констанкевич Ольга Максимяк

Катерина Дулапчій, медійниця, лайф-коучерка

Громадський діяч, керівник групи волонтерів Олександр Кваша: «Вітаю з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Бажаю укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни»

Представники поліції Волинської області

Бізнесвумен Юлія Євпак

Колектив пресслужби Управління ДСНС України у Волинській області

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, луцьк, день вишиванки, вишиванка
В тему