21 Травня 2020
Новини

Чи буде шоумен Сергій Притула балотуватися у мери Києва

Чи буде шоумен Сергій Притула балотуватися у мери Києва

Серед усіх можливих претендентів на вибори мера Києва є і шоумен Сергій Притула. Так, Притула може балотуватися від партії «Голос». У нього 9,1% підтримки – це другий результат після Кличка.

Про це йдеться у матеріалі РБК-Україна "Виклик Кличку: хто боротиметься за посаду мера Києва".

Втім, рішення про його висунення на мерських виборах поки не прийнято.

"Я вважаю, щоб говорити про вибори київського міського голови, спочатку потрібно дочекатися їх оголошення. Від "Голосу" кандидат чи кандидатка точно буде. В нашій команді багато чесних і професійних людей - кожен і кожна з них зможе гідно працювати для громади Києва. Чи буде це Сергій Притула? Можливо", - сказала РБК-Україна голова партії "Голос" Кіра Рудик.

Нагадаємо, телеведучий та член політради партії "Голос" Сергій Притула на найближчу перспективу не вважає участь у виборах мера Києва пріоритетним завданням.

За даними опитування Соціологічної групи "Рейтинг", на початку квітня 2020 року лідером серед кандидатів на посаду міського голови Києва є Віталій Кличко, якого за умови проведення виборів найближчим часом підтримали б 38,7% тих, хто визначився з вибором і має намір взяти участь у голосуванні.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Політика, київ, сергій притула
В тему

Останні матеріали