19 Травня 2020
Новини

10 луцьких житлових будинків – без гарячої води

10 луцьких житлових будинків – без гарячої води

У Луцьку через аварійно-відновлювальні роботи не постачають гарячу воду в 10 житлових будинків.

Про це повідомляють у пресслужбі ДКП Луцьктепло.

Через витік на тепловій мережі вул. Кравчука без послуги з постачання гарячої води залишилося 6 житлових будинків на вул. Кравчука, 15, 19-б, вул. Конякіна, 29, 29-а, 29-б, 31. Завершення робіт на подавальному трубопроводі дозволило відновити послугу для споживачів, однак, додатково було заплановано виконання робіт із заміни зворотного трубопроводу на цій ділянці. Сьогодні, 19 травня, виконання таких робіт було розпочато з протягування труби під дорогою, у зв'язку з чим надання послуги тимчасово припинилося. Завершення робіт на ділянці заплановано на завтра, 20 травня.

14 травня через підтоплення підвального приміщення житлового будинку на вул. Привокзальна, 15, було тимчасово припинено надання послуги гарячого водопостачання для будинків на вул. Привокзальна, 14, 14-а. Після виконання необхідного об'єму робіт на інженерних комунікаціях наступного дня послугу було відновлено. Сьогодні, 19 травня, через повторне підтоплення підвального приміщення водою надання послуги знову припинено. Проведення відновлювальних робіт та відновлення послуги заплановано на 20 травня.

Через витік на тепловій мережі вул. Львівської тимчасово припинено надання послуги з постачання гарячої води для житлових будинків на вул. Львівська, 73, 73-а. Роботи з ліквідації витоку продовжаться завтра, після чого послугу буде відновлено.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, луцьк, водопостачання, вода
В тему