19 Травня 2020
Новини

У Луцьку відремонтують прибудинкові території п’яти будинків

У Луцьку відремонтують прибудинкові території п’яти будинків

У Луцьку презентували проєкт капітального ремонту мешканцям мікрорайону, що охоплює прибудинкові території п’яти будинків.

Ідеться про будинки за такими адресами: проспект Відродження, 5, вулиці Митрополита Шептицького, 32, 34, Декабристів, 29, 31, – ідеться в дописі заступника Луцького міського голови Григорія Недопада у Facebook.

Із 1973 року в цих дворах не відбувалось жодних ремонтних робіт, дороги перетворилися у суцільні ями, де люди травмувалися, а в дощову погоду цією територією просто неможливо пройти.

«Вже найближчим часом тут розпочнеться капітальний ремонт «під ключ», який передбачає повну заміну асфальтового і тротуарного покриття, розширення паркувальних зон, встановлення LED-освітлення, облаштування дитячої ігрової території та відокремлення зони смітників. Вислухали пропозиції людей щодо проєкту, надали час для внесення змін і поправок, щоб результат задовольнив мешканців, які вже багато років із нетерпінням ремонту своїх дворів. Приємно бачити позитивну реакцію мешканців, які отримають довгоочікувані поліпшення умов на прибудинкових територіях. А практика презентації проєкту підтвердила свою ефективність, адже люди мають можливість обговорити і внести власні корективи у майбутній стан і вигляд дворів», – написав посадовець.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, луцьк, ремонт доріг
В тему