18 Травня 2020
Новини

«Обов’язково настане день, коли Крим повернеться до України», - Зеленський

«Обов’язково настане день, коли Крим повернеться до України», - Зеленський

В Україні сьогодні, 18 травня, відзначають День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Відтак президент Володимир Зеленський заявив, що вірить, що обов’язково настане день, коли Крим повернеться до України.

Про це він написав у Telegram-канал.

«Сьогодні, у День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, ми згадуємо про страшний злочин, наслідком якого стали тисячі людських життів і скалічених доль. Людей саджали у вагони та відправляли за тисячі кілометрів від рідної землі. Багато кримських татар повернулися з війни з медалями за взяття Берліна. І побачили порожні домівки.

Той ранок у 1944-му називають трагічним світанком у житті кримськотатарського народу. Лише через понад 40 років вони отримали змогу повернутися додому. Здавалося, всі лиха позаду. Та у 2014 році внаслідок анексії Криму багато українців і кримських татар були змушені знову покинути свою землю.

А ті, хто залишився, страждають від ув’язнень, обшуків та утисків.

Ми віримо, що обов’язково настане день, коли Крим повернеться до України. Кримські татари та українці повернуться до рідних домівок, зберуться за одним столом, щоб разом промовити: Bizim ve siziñ azatl???ñ?z içün! За вашу і нашу свободу!

Вічна пам’ять усім жертвам геноциду кримськотатарського народу», - йдеться у повідомленні.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, крим, володимир зеленський
В тему