16 Травня 2020
Новини

Відкрили ще один пункт пропуску на кордоні з Польщею. Який саме

Відкрили ще один пункт пропуску на кордоні з Польщею.  Який саме

На держкордоні  з Польщею з опівночі, 16 травня, відновив роботу ПП «Шегині». Його робота відновлена згідно з розпорядженням уряду від 13 травня № 542-р.

Про це повідомляє прес-центр Державної прикордонної служби України (ДПСУ).

Як зазначається, це єдиний пункт пропуску на українсько-польській ділянці, де обладнаний пішохідний перехід. Нині людей пропускають тільки в пішому порядку, оскільки робота автомобільного напрямку не була відновлена.

"Станом на 08.00 16 травня через кордон пропущено майже 400 осіб. Всім громадянам, які прибули в Україну в обов'язковому порядку стражі кордону провели температурний скринінг. Осіб з підвищеною температурою тіла не виявлено. Для осіб, які прибули в Україну, передбачено двотижневий карантин", - йдеться в повідомленні.

У ДПСУ відзначають, що на вхід в Україну діють обмеження щодо іноземців та осіб без громадянства. Обмежень для українців по виходу з території України немає.

"Однак варто врахувати, що суміжною стороною введені додаткові заходи на вхід в Республіку Польща, зокрема проходження двотижневого карантину", - резюмується.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, польща, прикордонники
В тему

Останні матеріали