5 Травня 2020
Новини

На Волині підприємці отримають допомогу для виплати зарплат працівникам

На Волині підприємці отримають допомогу для виплати зарплат працівникам

На Волині роботодавці, які у зв’язку з карантином були змушенні припинити свою діяльність, отримають допомогу по частковому безробіттю.

Ці кошти вони зможуть використати для виплати заробітної плати своїм працівникам.

Про це повідомляє управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації

Питання виплати грошової допомоги роботодавцям обговорили керівники облдержадміністрації та представники Волинської обласної служби зайнятості.

За словами голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка, ця допомога держави повинна якнайшвидше потрапити до представників малого та середнього бізнесу.

«Держава не кинула підприємців напризволяще. І це головне. Наше з вами завдання пропрацювати процедуру оформлення усіх необхідних документів у найкоротші терміни», – звернувся Юрій Погуляйко до учасників зустрічі.

Відтак, право на отримання допомоги по частковому безробіттю мають роботодавці з числа суб'єктів малого та середнього підприємництва, які:

– зупинили або скоротили діяльність через карантин;

– сплачували єдиний внесок упродовж 6 місяців, які передують даті зупинення чи скорочення діяльності, за найманих працівників і не припинили трудових відносин з ними на момент звернення до центру зайнятості.

До слова, допомогу по безробіттю отримають тільки ті підприємці які працюють легально.

«Слід зауважити, що роботодавець може звернутися до центру зайнятості за місцем сплати ЄВ лише протягом 30 календарних днів з дня зупинення/скорочення своєї діяльності. Не втратьте свій шанс!!!

Право на допомогу не мають працівники, які отримують пенсію або працюють у роботодавця за сумісництвом. Розмір допомоги працівнику не може перевищувати розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом (на сьогодні мінімальна зарплата складає 4 723 грн)», - йдеться у повідомленні.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, підприємці, фінанси, зарплата, робота, волинська ода
В тему

Останні матеріали