27 Квітня 2020
Новини

Коронавірус в Україні: на Закарпатті тимчасово закрили «швидку»

Коронавірус в Україні: на Закарпатті тимчасово закрили «швидку»

У 16 працівників станції Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги виявили коронавірус.

Зараз станція швидкої медичної допомоги тимчасово закрита. Про це розповіли в Мукачевській міській раді у Facebook.

"У 16-ти з 25 працівників станції екстреної медичної допомоги Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги, які пройшли тестування методом ПЛР, виявлено COVID-19. Також коронавірус виявлений у трьох контактних осіб" – йдеться в повідомленні.

Як проінформували в міськраді, комісією ТЕБ та НС було ухвалено рішення прийняти негайно всіх необхідних заходів для локалізації вогнища захворювання та недопущення поширення коронавірусної інфекції на території Мукачівської ОТГ. Працівники швидкої відправлені на самоізоляцію, усі вони пройдуть в найближчі дні ПЛР-тестування. Поки не будуть відомі результати досліджень, станція швидкої медичної допомоги тимчасово закрита.

Повідомляється, що керівництву Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги доручено забезпечити надання невідкладної медичної допомоги місцевим жителям.

Також в call-центрі медичного центру "Сім'я" будуть залучені фахівці, які цілодобово будуть консультувати людей щодо виїздів бригад швидкої.

Відзначимо, Мукачево є другим містом в Закарпатській області за кількістю випадків коронавірусу – у 375 закарпатців підтверджений COVID-19.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: закарпаття, коронавірус, Надзвичайні події
В тему