На Закарпатті зафіксували першу жертву COVID-19, хвороба забрала життя 71-річної жінки.
Про це журналіст Віталій Глагола повідомив в своєму телеграм-каналі.
"Сьогодні (6 квітня) вночі жінка померла. Останні кілька днів жінка була на апараті штучної вентиляції легенів. Цю інформацію мені підтвердив у телефонній головний лікар Іршавської районної лікарні Сергій Караслай", – написав він.
За словами журналіста, померла є мамою завідувача поліклінічним відділенням Іршавської районної лікарні.
Зазначимо, що станом на ранок, 6 квітня, в Україні офіційно захворіли вже 1319 людей, померли – 38.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У львівській лікарні помер солдат з Волині Сергій Вознюк
18 Червня 2026
На Рівненщині повісився 9-річний хлопчик
16 Червня 2026
Моторошні деталі смерті ексфутболіста «Волині» Шарпара
16 Червня 2026
Помер захисник з Ковельщини Микола Михалевич
15 Червня 2026
У лікарні помер захисник з Володимира Андрій Лавренюк
10 Червня 2026
На Львівщині чоловік підпалив себе після конфлікту з тещею
10 Червня 2026
Помер знаний депутат Берестечківської міськради
8 Червня 2026
Зупинилося серце воїна з Волині Павла Гемона
2 Червня 2026
Реклама





