22 Квітня 2020
Новини

Саакашвілі хочуть зробити віцепрем'єром

Саакашвілі хочуть зробити віцепрем'єром

Новим віцепрем'єрміністром з питань реформ в уряді Дениса Шмигаль може стати Міхаел Саакашвілі.

Про це в коментарі obozrevatel розповіла заступниця глави фракції "Слуги народу" Євгенія Кравчук.

За її словами, зараз кандидатура обговорюється у фракції. Голосування щодо нього може бути вже в п'ятницю, 24 квітня.

"Обговорення кандидатури буде відбуватися поетапно. Зараз же проходить сигнальне голосування в чатах груп. Виникають додаткові питання, тому ми вирішили до винесення питання додатково зустрітися фракцією, задати Саакашвілі питання", – підкреслила Кравчук.

Вона також додала, що додавання цього кадрового питання в порядок денний може бути ініційоване президентом. Поки офіційного документа в порядку денному немає, але ймовірність призначення 24 квітня зберігається.

"Одне засідання буде присвячено прийняттю законопроєктів та постанов. А друге, що ініціюють депутати по обговоренню ТСК. Ідея появи Саакашвілі в Кабінеті міністрів – він повинен бути в хорошому сенсі тараном для реформ в країні", – підкреслила Кравчук.

"Для мене велика честь отримати від президента Зеленського пропозицію стати віцепрем'єром уряду України з питань реформ. У мене також була дуже змістовна і корисна розмова з прем'єр-міністром Шмигалем, протягом якої ми детально обговорили всі питання, пов'язані з моєю можливою роботою в уряді.

Я підтримував президента Зеленського під час виборів, весь той час, який він займає цей пост і пов'язую з його командою великі надії для України. Я підходжу до цієї пропозиції та до свого рішення з дуже великою відповідальністю, тому що це дуже непростий для країни час. Попереду у нас дуже складний період і в економіці, і в цілому по життю в країні. Нам зараз як ніколи потрібно бути сміливими у своїх рішеннях і реформах.

Я представлю в Верховній раді свою програму невідкладних змін та моєї участі в роботі уряду Шмигаля з конкретними напрацюваннями, які утворилися у мене як поза межами України, так і в період моєї роботи в Україні, ґрунтуючись як на позитивному, так і на негативному досвіді.

Разом з командою президента я готовий працювати з усіма патріотичними силами в парламенті України і з іншими політичними силами в суспільстві, для того щоб Україна з найменшими втратами перенесла поточну світову економічну кризу і впоралася з усіма викликами. Я сподіваюся бути надійним членом команди і стати в нагоді народу України, зробивши щось корисне для людей, посилити престиж України та її інтеграцію з міжнародними спільнотами.

Я також сподіваюся використовувати свій міжнародний досвід, для того щоб бути корисним членам урядової команди, в тому числі у відносинах з міжнародними фінансовими організаціями, щоб відстояти в першу чергу інтереси українського народу і сприяти прогресу в країні",- заявив сам Міхаел Саакашвілі у Facebook. 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Денис Шмигаль, міхеїл саакашвілі, Україна, кабінет міністрів, вру, слуга народу
В тему