21 Квітня 2020
Новини

У яких аптеках і супермаркетах Волині моніторять ціни

У яких аптеках і супермаркетах Волині моніторять ціни

На Волині відділення Антимонопольного комітету здійснює щоденний моніторинг цін на певні продукти харчування, лікарські засоби та вироби медичного призначення (в тому числі маски захисні).

Про це інформує пресслужба Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Моніторинг цін на продукти харчування здійснюють у трьох супермаркетах: «Сільпо» (ТОВ «Фоззі-Фуд»), «Наш край» (ТзОВ «Арго-Р»), «Салют» (ПП «ТД «Салют»).

Також щомісячний моніторинг цін на продукти харчування додатково запровадили на ТОВ «КлеверСторс» (мережа «Сім23»), ТзОВ «Континіум-Трейд» (супермаркет «ТамТам»), ТзОВ «Гіппо» (супермаркети «ПАККО»).

До слова, щоденний моніторинг цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення здійснюється й у аптеках ДВТП «Волиньфармпостач» (78 аптечних закладів) та ПФ «Волиньфарм» у формі ТзОВ (199 аптечних закладів). Мережа зазначених аптек в області є значною та становить 277 аптечних закладів.

На виконання доручення Голови Антимонопольного комітету України, посилили контроль за діяльністю суб’єктів господарювання, які діють на ринках житлово-комунальних послуг на предмет дотримання ними законодавства про захист економічної конкуренції, в тому числі щодо недопущення нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені) за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги, припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх не оплати або оплати не в повному обсязі у зв’язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби».

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, аптеки, карантин, коронавірус, Надзвичайні події, ціни
В тему

Останні матеріали