17 Квітня 2020
Новини

Керівництво ЗСУ просить собі премії у розмірі від 10% до 400% окладу

Керівництво ЗСУ просить собі премії у розмірі від 10% до 400% окладу

Із пропозицією про премії у розмірі від 10% до 400% окладу до міністра оборони Андрія Тарана звернулося керівництво ЗСУ.

Документ за підписом Директора департаменту фінансів полковника Сергія Дяченка опублікував ветеран АТО Олександр Грамарчук (Гром)  у Facebook.

"Ну що, друзі, доброго раночку. Хочу вас привітати, бо ви вкотре зробили себе разом. Керівництво ЗСУ так переживає за добробут солдата, що... вирішили підняти собі, бідним, премії", – написав Грамарчук.

"З метою посилення мотивації в складних та напружених умовах особливого періоду, урахування принципу справедливості і досягнення стабільного морального-психологічного стану керівного складу Збройних Сил України надані пропозиції щодо встановлення надбавки за особливості проходження служби (за інтенсивність служби) та премії керівному складу.

Департаментом фінансів Мінінстерства оборони України на підставі цих пропозицій опрацьовано рішення щодо встановлення надбавок за особливості проходження служби (за інтенсивність служби) та премій керівному складу Міністерства оборони України, Збройних Сил України та Державної спеціальної служби транспорту України. Прошу затвердити", – сказано в опублікованому документі.

Премії ЗСУ

Премії ЗСУ

Премії ЗСУ

Премії ЗСУ

Премії ЗСУ

Премії ЗСУ

Премії ЗСУ

Премії ЗСУ

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, збройні сили україни, премія, Корупція
В тему