2 Квітня 2020
Новини

На Волині у двох медустановах – нові керівники

На Волині у двох медустановах – нові керівники
Фото ілюстративне

У Володимирі відбулося заміщення посад керівників двох комунальних підприємств.

Про це йдеться на сайті міськради.

Генеральним директором КП “Володимир-Волинська стоматологічна поліклініка” став Роман Олександрович Нестеряк. Новопризначений директор пройшов конкурсний відбір відповідно до чинного законодавства та був рекомендований конкурсною комісією на зайняття посади.

Тимчасовим виконувачем обов’язків директора КП “Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання” призначили Тетяну Петрівну Ващук, яка до цього обіймала посаду начальника відділу з питань з питань охорони здоров’я виконавчого комітету міської ради. Попередній тимчасовий виконувач обов’язків директора медустанови після тривалого перебування на лікарняному подав заяву про звільнення з посади у зв’язку зі станом здоров’я.

Довідково:

Роман Нестеряк здобував освіту в ЗОШ №5 імені Анатолія Кореневського, закінчив ТзОВ Львівський медичний інститут, де здобув кваліфікацію лікар-стоматолог. У 2010-2012 рр проходив інтернатуру на базі стоматологічної поліклініки Володимир-Волинського ТМО. З 2013 по 2017 рік працював на посаді лікаря-стоматолога у приватному стоматологічному кабінеті.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: медицина, володимир-волинський, Волинь
В тему