В анексованому Криму близько півтори тисячі чоловік потрапили в лікарні через ГРВІ, у понад тисячі пацієнтів виявили пневмонію.
Про це заявив так званий "міністр" охорони здоров'я півострова Ігор Чемоданов.
"У нас госпіталізовано з ознаками ГРВІ 1447 осіб, а саме з пневмонією – 1039 осіб. Для Криму це колосальна кількість", – розповів він.
Також він зазначив, що кримчани повинні з розумінням ставитися до хворих на ГРВІ і не бачити всюди коронавірус.
"Якщо людина кашлянула десь – це не означає, що у нього коронавірус. Люди продовжують хворіти, в тому числі на ГРВІ та пневмонію", – додав Чемоданов.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У Криму – потужні вибухи: дрони атакували увесь півострів, узбережжя залишилося без світла
25 Червня 2026
росіяни переміщають ППО з регіонів до Москви та Керченського мосту в Криму — Зеленський
24 Червня 2026
СБУ атакувала аеродроми та російські системи ППО у Криму
24 Червня 2026
«Мамо, відпусти мене. Я більше не можу…»
17 Червня 2026
Кожен третій українець може мати алергію!
19 Травня 2026
Реклама







