23 Березня 2020
Новини

Розтрощений таз, рвані та забійні травми: волинянин постраждав на заводі

Розтрощений таз, рвані та забійні травми: волинянин постраждав на заводі

На Волині працівник підприємства «Нововолинський ливарний завод» отримав серйозні травми під час роботи.

Про це відомо з ухвали Нововолинського міського суду від 12-го березня, яка міститься в Єдиному державному реєстрі судових рішень, пише ІА Волинські новини.

Це відбулося 3-го березня близько 13:00 на підприємстві «Нововолинський ливарний завод». Cлюсар-ремонтник ПРАТ “НЛЗ” під час робіт із стропування та ув’язнення вантажу масою до 5 тонн, що відбувалося на території двору заводу, внаслідок раптового зміщення напівмоста крана був притиснутий до іншого напівмоста. Чоловік отримав тілесні ушкодження у вигляді множинних переломів кісток таза, рваних забійних ран колін.

Відомості про подію внесені до ЄРДР за попередньою правовою кваліфікацією за ч. 2 ст. 271 КК України – порушення вимог законодавства про охорону праці.

Слідчим під час огляду місцевості було вилучено журнал реєстрації інструктажів із питань охорони праці, копію робочої інструкції слюсаря ремонтника, копію робочої інструкції стропильника, копію журналу реєстрації вступних інструктажів із питань охорони праці. Суд накласти арешт на тимчасове вилучене майно.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, кримінал
В тему