У Луцьку біля храму Всіх Святих Землі Волинської УПЦ МП на богослужіння прийшло сотні волинян. І це тоді, коли запроваджені карантинні обмеження щодо масових заходів через коронавірус.
Фото опублікувала користувачка фейсбуку в спільноті Теревені про Луцьк.
"Карантин по-Луцьки. На роботу не можна, а причащати одною ложкою всіх по черзі можна", – йдеться в дописі.

Щоб уникнути масового поширення інфекції в Україні заборонено проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб. Як бачимо, не доя кого закон - пустий звук, навіть в умовах реальної небезпеки.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У психіатричній лікарні збудують новий корпус
15 Червня 2026
Понад 3,5 року вважався зниклим безвісти: підтвердили загибель волинянина Вячеслава Пашкова
15 Червня 2026
У трьох вугільних громадах Волині запрацював Ресурсний хаб справедливої трансформації
15 Червня 2026
У Донецькій області загинув волинянин Віктор Корнійчук
15 Червня 2026
Лучан кличуть на музично-поетичний вечір
15 Червня 2026
На Запоріжжі загинув воїн з Волині Сергій Шуляр
15 Червня 2026
Реклама







