У Чернівцях для пенсіонерів тимчасово призупинять дію пільг на проїзд.
До таких дій місцева влада вдалася, щоб спонукати пенсіонерів залишатися вдома. Відповідне рішення було ухвалене 17 березня, а підтримали його 26 депутатів, повідомляє Чернівецька міська рада.
"Пільговий проїзд у тролейбусах та маршрутках буде відновлено після стабілізації епідеміологічної ситуації. Крім того, шукатимемо інші шляхи, як матеріально підтримати пенсіонерів за нинішніх обставин. Насамперед мовиться про самотніх людей з низькими пенсіями", – зазначив мер Чернівців Олексій Каспрук.
Як пояснили у мерії, до такого кроку міська влада вдалася, позаяк саме люди літнього віку є найбільш вразливими перед епідемією коронавірусу.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Затримали підозрюваного у вбивстві пенсіонерки на Волині
18 Червня 2026
З липня в Україні зміниться розмір пенсій
16 Червня 2026
У Луцьку відремонтували низку скляних зупинок
3 Червня 2026
У 78 років сотий раз піднявся на Говерлу!
1 Червня 2026
У пенсіонера забрали квартиру, бо не платив за комуналку
25 Травня 2026
Реклама





