13 Березня 2020
Новини

У «Промені» запрошують в місця щасливих дітей (фото)

У «Промені» запрошують в місця щасливих дітей (фото)

Дитячий розважальний комплекс «Смугастий носоріг», що на 2-му поверсі РЦ «Промінь», пропонує широкий спектр розваг для дітей різного віку.

Цей простір якнайкраще організований для сімейного відпочинку, адже усі зони обладнані максимально зручно як для дітей, так і для дорослих.

Для прикладу, у дитячому кафе «Чорничне» є спеціальні монітори, через які зручно спостерігати за перебуванням дітей у розважальних зонах. Саме це робить відпочинок у комплексі ще й безпечним.

Дитячі ігрові зони розважального комплексу «Смугастий носоріг» обладнані сучасними батутними системами, гірками та сухими басейнами.

Улюблена зона малюків від 0 до 6 років оснащена м'якими модулями та умовно поділена на зону ігрових тематичних будиночків та батутну зону з сухим басейном. 

Усі будиночки наповнені різноманітними іграшками за тематикою та направлені на розвиток діток.
Додатково в межах зони крихіток можна замовити послуги няні погодинно, яка певний період подбає за вашою дитиною в індивідуальному порядку.

Для старших гостей віком від  5 років в комплексі працює дворівневий лабіринт, в межах якого є 2 батути, гірки в сухий басейн та смуга перешкод.

Окрім ігрових зон в комплексі працюють дитячі ігрові апарати та автомати-симулятори. Частина автоматів з виграшем спеціальних стікетів, які можна обмінювати на круті призи, або сертифікати на додаткові послуги.

Проте, одним з найвизначніших зон комплексу є м'юзік хол «Не кажи мамі». Адже лише там проводять найгучніші та найвибуховіші вечірки, найвеселіші розваги з улюбленими героями, найяскравіші та незабутні шоу програми міста.

Але розважаючись не забувайте підкріпитись надзвичайно смачним обідом та поласувати улюбленим тістечком у дитячому кафе «Чорничне».

Усі зони щомісячно проходять техогляд та є безпечними для відвідування.  Щодня в комплексі проводять дезинфекцію усіх поверхонь та тричі на тиждень проводять генеральне прибирання комплексу.

Усі ігрові зони працюють в режимі роботи комплексу – щодня з 10:00 до 22:00 без перерви на обід.

Умови перебування та тарифи можна дізнатись на сайті комплексу, або за телефоном: +380 (66) 755 07 57.

Адреса: 2-й поверх, РЦ «Промінь», просп. Президента Грушевського, 2.

Посилання у соціальних мережах: https://www.facebook.com/smugastiy.nosorig/

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, Волинь, Промінь, діти
В тему