6 Березня 2020
Новини

Як виглядали поліські модниці 70 років тому (ретрофото)

Як виглядали поліські модниці 70 років тому (ретрофото)

Старі світлини завжди викликають багато позитивних емоцій в наших читачів. Адже вдивляючись в невідомі обличчя на пожовклих світлинах часто можна подумати, що на фото наші предки, яких ми ніколи не бачили.

Ретросвітлини є своєрідним вікном в минуле. Завдяки їм можемо вивчати історію, моду, повсякдення наших предків.

На нашому сайті вже не вперше публікуються світлини із минулого Волині та Полісся. Сьогодні, в перші весняні дні хочемо показати кадри, які були зроблені в поліських селах в 1950-1960-х роках. На фото здебільшого можна побачити місцевих сільських дівчат.

Ці фото нам особливо сподобались. На зображеннях можна побачити як народний одяг, так і звичайний. Можна навіть розгледіти орнаменти на вишивці.

Цікавими і можливо не звичними для сучасників є однотипні зачіски дівчат. Зверніть увагу, що голови у всіх покриті хустинами.

Такі фото підтверджують, що мода часто повторюється. Адже на фото, яким більше 50 років можемо побачити цікавий елемент – білі шкарпетки в черевичках. Знаємо, що подібний «тренд» був популярним в 90-х.

Оригінальним є фото із місцевого магазину на Поліссі. Можна побачити інтер’єр, товари і звичайно місцеву молоду продавчиню, яку не міг оминути фотограф, який є автором цієї фотосесії. Зверніть увагу, що в руках у дівчини картина із зображенням котика, напевно такі картини були в ті часи популярні, такий собі модний елемент.

Також на світлинах окрім жінок, можна побачити чоловіків та дітей, що теж є не менш цікавим. Адже саме завдяки цим зображенням можна уявити, як одягалось поліське сільське населення в ті часи.

Можливо, хтось із наших читачів має подібні фото, надсилайте нам на пошту, і ми їх обов’язково опублікуємо.

Джерело фото: .archiwummuzykiwiejskiej.pl

Тетяна Яцечко-Блаженко

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, Фото, історія
В тему