5 Березня 2020
Новини

На Дніпропетровщині через підозру на коронавірус госпіталізували всю сім'ю

На Дніпропетровщині через підозру на коронавірус госпіталізували всю сім'ю

У Дніпропетровській області через підозру на коронавірус госпіталізували 6 людей. Усі хворі є членами однієї сім'ї. Першим занедужав чоловік, який повернувся з Італії.

Про це повідомив заступник управління охорони здоров'я Кривого Рогу Олександра Лук'яненко, повідомили Українські Новини.

У чоловіка, вагітної жінки, трьох дітей і тещі є симптоми гострої респіраторної інфекції – кашель і підвищена температура. 26 лютого чоловік приїхав з Італії.

Сім'ю перевезуть в Криворізьку інфекційну лікарню для детального обстеження і лікування. Попередній діагноз  – гостре респіраторне захворювання.

Головне про випадок коронавірусу в Україні

  • Наразі коронавірус виявили лише в одного чернівчанина. Він разом із дружиною подорожував в Італію через Румунію. Дружина зараженого українця перебуває на обсервації.
  • Зразки аналізів 4 буковинців із підозрою на коронавірус 4 березня відправили до вірусологічної лабораторії Центру громадського здоров’я для тестування на наявність covid-19.
  • Тим часом Чернівецька міська влада дала розпорядження дезінфікувати увесь громадський транспорт, щоб уникнути поширення коронавірусу. Окрім того, місяць буде проводитися дезінфекція під’їзду будинку у Чернівцях, де проживає заражений коронавірусом чоловік.
  • Через ситуацію з коронавірусом, по всій Чернівецькій області у школах, коледжах та вищих навчальних закладах ввели карантин. Дитячі садочки не закрили, але радять не відвідувати.

Читайте також

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, коронавірус
В тему