На Волині розшукали 16-річну жительку села Горямівка Ківерцівського району Ольгу Подкіну.
Про це повідомляє ГУНП у Волинській області.
Дівчину поліцейські знайшли в одному із сіл Ківерцівського району. Протиправних дій щодо неповнолітньої скоєно не було, її життю та здоров’ю загрози не має.
Нагадаємо, дівчина вчора, 26 лютого, близько 17 години самовільно залишила навчальний заклад, що в селі Липляни Ківерцівського району та її місцезнаходження було невідоме.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Волинянин повісив собаку на дереві та отримав іспитовий термін
Сьогодні, 16:21
У психіатричній лікарні збудують новий корпус
Сьогодні, 16:14
Понад 3,5 року вважався зниклим безвісти: підтвердили загибель волинянина Вячеслава Пашкова
Сьогодні, 14:23
У трьох вугільних громадах Волині запрацював Ресурсний хаб справедливої трансформації
Сьогодні, 12:18
У Донецькій області загинув волинянин Віктор Корнійчук
Сьогодні, 11:53
На Запоріжжі загинув воїн з Волині Сергій Шуляр
Сьогодні, 08:51
Помер захисник з Ковельщини Микола Михалевич
Сьогодні, 08:41
Помер захисник з Любешева Іван Сокирка
Сьогодні, 08:34
У Запорізькій області загинув захисник з Волині Григорій Кошелюк
Сьогодні, 08:13
Реклама





