У Польщі в місті Лодзь у 25-річної жінки підтвердили зараження коронавірусом.
22 лютого жінка повернулася з Таїланду, де перебувала близько місяця, - повідомляє 24 канал з посиланням на Express ilustrowany.
Хвору госпіталізували у лікарню імені Беганського.
За її словами, симптоми застуди з'явилися під час поїздки. Окрім симптомів ГРВІ, вона страждала від задишки та самостійно назначила собі антибіотики.
Нині Санітарна інспекція з'ясовує, з ким хвора могла контактувати. Вони розшукують контактних осіб, аби зробити тест на наявність коронавірусу та розмістити їх на карантин.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У Польщі - смертельна ДТП за участю волинян
12 Червня 2026
У Вроцлаві викрали двох молодих українців
11 Червня 2026
Українці масово виїжджають з Польщі
8 Червня 2026
У Польщі заявили, що Зеленський має вибачитись за присвоєння імені Героїв УПА підрозділу ССО
1 Червня 2026
США перекинуть у Польщу 5000 військових
22 Травня 2026
Українські заробітчани масово виїжджають з Польщі
22 Травня 2026
Реклама





