На Житомирщині школярка кинулася під потяг.
Родичі почали шукати дівчину через пів години, як вона вийшла з дому, бо вона не відповідала на дзвінки. Про це повідомляють "Факти".
Тіло знайшли через кілька годин на залізниці в п’яти кілометрах від будинку. В поліції зазначили, що дівчина вчинила самогубство. Десятикласниця відправила СМС подрузі про те, що не бачить сенсу життя без свого хлопця, з яким нещодавно розійшлася.
25-річного колишнього хлопця дівчини в селі характеризують як нормального і хорошого чоловіка. Він ремонтував машини і заробляв на цьому.
Правоохоронці проводять експертизи. Якщо версія про самогубство підтвердиться – справу закриють.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На Рівненщині повісився 9-річний хлопчик
16 Червня 2026
На Львівщині чоловік підпалив себе після конфлікту з тещею
10 Червня 2026
На будівництві командного пункту ЗСУ вкрали майже 3 млн
27 Травня 2026
На Житомирщині затримали працівника ТЦК з Волині
15 Травня 2026
У Житомирі затримали керівника обласного ТЦК
6 Травня 2026
росія вдарила по цивільним на Житомирщині: є загибла
23 Квітня 2026
Атака рф на Житомирщину: зруйновано 18 будівель
3 Квітня 2026
Реклама





