24 Лютого 2020
Новини

Торгувати наркотиками або зброєю: як українці реагують на слова Гончарука щодо іпотеки

Торгувати наркотиками або зброєю: як українці реагують на слова Гончарука щодо іпотеки

У мережі активно обговорювали заяву прем'єр-міністра Олексія Гончарука, який повідомив, що в Україні купити житло можливо лише "торгуючи наркотиками або зброєю".

Так, народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончарук розкритикував заяву голови Кабінету міністрів.

"Гончарук заявив, що виплачувати іпотеку можна, тільки якщо продавати наркотики або зброю. Очевидно, щоб заявляти подібне на посаді прем'єр-міністра, потрібно наркотики купувати", – написав політик у Facebook.

Український політолог Тарас Березовець в соцмережі прокоментував слова Гончарука: "Пане прем'єр, сподіваюся, це не прямий заклик діяти був і не новий стартап. Сподіваюся".

Народний депутат 8-го скликання Андрій Лозовий в Facebook, коментуючи пропозицію прем'єра, написав, що "собаку вже продали".

Медіа-експерт Максим Безека в мережі зазначив, що Гончарука ніхто "за язик не тягнув": "Даєш молодіжну програму!".

Також українці в мережі обговорювали "інновації" від прем'єра.

"Дуже цікаво про торгівлю наркотиками. А в продовження, може Гончарук розповісти, скільки працівників зеленого Кабміну вже "покращили" умови проживання та яким чином?", "Інноватори, діджейталізатори", "Уряд "професіоналів", "Це заклик до дії або констатація факту?", "Не тільки депутати ідіоти, але ще і прем'єр-міністр України, який забув, що він не просто представник влади, а один з керівників країни","І обов'язково пробивати чеки в продажу через касовий апарат", "Або красти у держави за схемами однодумців-шахраїв", "А якщо ще наркотики продавати власнику собачого притулку, то можна все життя не платити за комуналку", – обурювалися в мережі.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: кабінет міністрів, Олексій Гончарук, Україна
В тему