24 Лютого 2020
Новини

Працівникам КП «Луцьктепло» не платять зарплату майже три місяці

Працівникам КП «Луцьктепло» не платять зарплату майже три місяці

Комунальне підприємство «Луцьктепло» знаходиться у скрутних умовах та боргах, уже майже три місяці боргує своїм працівникам заробітну плату.

Про це стало відомо це під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів сьогодні, 24 лютого, пише ІА Волинські новини.

Про ситуацію на комунальному підприємстві за станом на сьогодні поцікавився у директора департаменту фінансів та бюджету Лілії Єлової депутат Микола Дендібєрін.

«У мене болить душа за «Луцьктепло», адже у них заборгованість по зарплаті працівникам понад два з половиною місяці. Чи планує у 2020 році міська рада виділяти кошти з бюджету на підтримку цього підприємства?» – запитав обранець громади у головного фінансиста міста.

На це Лілія Єлова відповіла, що з міського бюджету у якості фінансової підтримки КП «Луцьктепло» передбачили 10 мільйонів гривень, і до цієї суму максимум можна додати ще 2 мільйони.

«Сьогодні їхня зарплата є в тарифі, який ми з вами оплачуємо. Бюджет має визначитись, чи він буде утримувати комунальні підприємства, чи розвивати бюджетну сферу міста. На сьогодні максимум, що ми можемо виділити – це 12 мільйонів гривень на «Луцктепло». А далі керівник буде вирішувати самостійно, чи з цих коштів йому платити зарплату людям, чи, до прикладу, оплачувати борг за електрику або газ», – відповіла Лілія Єлова.

Також вона додала, що вищезгадане комунальне підприємство нині перебуває в таких умовах, що без фінансової підтримки з бюджету міста вижити не зможе.

«Але бюджет не може повністю утримувати комунальні підприємства міста», – резюмувала директора департаменту фінансів та бюджету.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьктепло, зарплата
В тему