23 Лютого 2020
Новини

Шукали 100 поліцейських: трирічного хлопчика знайшли за 8 кілометрів від дому

Шукали 100 поліцейських: трирічного хлопчика знайшли за 8 кілометрів від дому

22 лютого, в селі Іванківці Козятинського району Вінницької області зник трирічний хлопчик. Його знайшли в сусідньому селі, за 8 км від дому.

Про це інформує прес-служба Вінницької поліції.

Повідомляється, що близько 12.00 в поліцію звернувся батько дитини та повідомив про зникнення сина. Він розповів, що дитина гралася у дворі приватного будинку без нагляду дорослих, а потім зникла.

У пошуках дитини брали участь близько ста правоохоронців, в тому числі були направлені додаткові наряди груп реагування патрульної поліції. Жителям села та прилеглих районів повідомили про зникнення дитини. Поліцейські і місцеві жителі обійшли територію села, лісопосадки, і перевірили всі приміщення і місця, де міг бути хлопчик.

Поліцейський та жінка, що знайшла хлопчика
Поліцейський та жінка, що знайшла хлопчика

Через 4 години пошукові заходи закінчилися успіхом і хлопчика знайшли у сусідньому селі. Він пройшов 8 кілометрів і дійшов до одного з будинків. Господиня відразу повідомила про це в поліцію.

Хлопчика забрали в лікарню, його оглядають медики.

Правоохоронці з'ясували, що у сім'ї, крім хлопчика, є ще одна молодша дитина. Батьки не займаються вихованням дітей, їх житло не відповідають санітарним нормам.

Поліцейські повідомлять про це соціальні служби, аби ті розглянули питання про доцільність перебування дітей в сім'ї. У поліції на батьків склали адмінпротол за невиконання обов'язків по вихованню дітей. 

Читайте також

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, вінниця, діти, розшук
В тему