23 Лютого 2020
Новини

Фейки про коронавірус активно поширює Росія

Фейки про коронавірус активно поширює Росія

Фейки про коронавірус організовано поширюються в мережі з акаунтів, пов'язаних з Росією.

Про це повідомляє AFP з посиланням на чиновників Держдепартаменту США.

За їх словами, в Twitter, Facebook і Instagram використовуються боти для просування теми, запущеної РФ, на декількох мовах.

"Намір Росії полягає в тому, щоб сіяти розбрат і підривати інститути США зсередини, в тому рахунку шляхом прихованих кампаній з надання деструктивного впливу. Поширюючи дезінформацію про коронавірус, Росія намагається загрожувати громадській безпеці, відволікаючи від глобальних заходів у сфері охорони здоров'я", - заявив в.о. помічника держсекретаря США по Європі і Євразії Філіп Рікер.

За даними джерел, кампанія РФ по дезінформації "просуває необгрунтовані теорії змови про те, що США стоять за спалахом COVID-19 в явній спробі завдати шкоди іміджу США в усьому світі".

Зокрема, заяви, які циркулюють в соцмережах, містять твердження про те, що вірус - нібито "спроба США вести економічну війну з Китаєм", "біологічна зброю, вироблена ЦРУ", або "частина зусиль Заходу з поширення антикитайської риторики".

Тільки за 21 лютого кількість померлих в результаті зараження коронавірусом COVID-19 в Китаї досягло 2345 людей, підтверджено 76 тисяч 288 випадків зараження.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Світ, росія, сша, коронавірус
В тему