Неправильно закріпив полицю: в «Укрзалізниці» прокоментували падіння пасажира на пенсіонерку (фото)
У потязі "Київ – Бердянськ" пасажир із верхньої полиці впав на жінку.
Про це заявили на сторінці "Укрзалізниці" в Facebook, - пише obozrevatel.
Там запевняють, що всі полиці вагону поїзда перебували в справному стані. За результатами візуального обстеження ніяких пошкоджень полки і кронштейнів, на яких вона тримається, виявлено не було.


При цьому в підприємстві заявили, що "перед посадкою пасажирів провідники розклали і закріпили полиці, в тому числі спеціальними ременями для додаткової фіксації". Невідповідність фактів помітили українці в коментарях до публікації.
"Цікавий факт: ви пишете, що "провідники розклали і закріпили полиці", і в той же час "пасажир неправильно закріпив полицю"", – написав користувач.
В "Укрзалізниці" виправдалися, що є припущення, що чоловік підняв полицю, щоб зняти ремені, а потім не закріпив її. Для з'ясування причин там почали службове розслідування.
У підприємстві зазначили, що для постраждалої викликали швидку на найближчу станцію, проте вона відмовилася від госпіталізації. Жінці видали акт про нещасний випадок. З ним вона зможе отримати страхову виплату.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.














