20 Лютого 2020
Новини

Новина про новий податок виявилася фейком

Новина про новий податок виявилася фейком
ЗМІ з посиланням на телеграм-канал «Адвокат Права» повідомляли про те, українців змусять сплачувати новий податок, проте ДПС спростовує цю інформацію.

У фейку йшлось про те, що доведеться платити майже 20% податків за гроші, які надходять українцям на особисті банківські картки. А попередньо треба буде ще й декларацію заповнювати, - повідомляє MediaSapiens.

Дезінформацію поширили, приміром, «РБК-Україна», Znaj.ua, «Радіо Трек», «Народна правда» та інші. Вони посилалися на анонімний телеграм-канал «Адвокат Права». MediaSapiens вже не раз писав, що подібні телеграм-канали свідомо вводять читачів в оману.

Державна податкова служба України у Facebook наголосила, що ніяких нових податків не вводиться, а інформація про оподаткування приватних карток — фейк.

«Звертаємо вашу увагу, що інформація про банківські рахунки звичайних фізичних осіб (які не є ФОПами) може бути надана банком лише: за запитом ДПС – щодо наявності банківських рахунків; за рішенням суду – про рух коштів чи про будь яку іншу інформацію щодо рахунка.

Отже, якщо ДПС дізнається про номер рахунка фізичної особи, то для розкриття більш детальної інформації по ньому (про рух коштів тощо) зобов’язана звернутися в суд», — зауважує відомство.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: податки, українці, фейкові новини
В тему