19 Лютого 2020
Новини

Гiмн незламностi, присвячений захисникам: українські музиканти записали благодійний сингл (відео)

Гiмн незламностi, присвячений захисникам: українські музиканти записали благодійний сингл (відео)

Український гурт SWIFT записав благодійний сингл "Живий" — пісня, що схожа на гiмн незламностi, присвячений нашим захисникам.

Вона про найбільшу цінність нашого часу, про життя і про нашу відповідальність, - йдеться на Radioroks.

"Живий" — це благодiйний проект, створений командою #НаШапку, гуртом SWIFT студією ФДР та продакшн студією Віктора Придувалова Re.Evolution. До проекту долучилися  вiдомі українські музиканти: Едуард Приступа (Діля), Сергiй Кузін, Юрко Юрченко (Юркеш), Марiя Бурмака і актор та співак Роман Мацюта.

Музиканти закликають усiх небайдужих перераховувати кошти на потреби паліативних хворих, підопічних фонду, бо кожна людина має право на гідне життя, і жодна хвороба не повинна стати на заваді цьому.  Всі кошти від завантаження треку "Живий" надійдуть до фонду СВОЇ та будуть спрямовані на підтримку  невиліковно хворих людей. Соня Сотник, яка реалізує проект #НаШапку вже чотири роки, каже:

"Ця пiсня виявилась дуже про нас. Про тих, хто потребує допомоги і хто постійно нам допомагає. Про тих, хто залишився і залишається живим в усіх сенсах цього слова. Я написала друзям — і ось ми вже на студії ФДР записуємо її разом, а Віктор Придувалов з командою знімає хроніку подій".

Дивіться кліп та допомагайте фонду "СВОЇ" за посиланням: svoyi.com.ua/uk/nashapku

Люди, які від щирого серця  працювали над відео "Живий":

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, музика, благодійність
В тему