«...коли щось трапляється — ви стаєте неосудними». Що на «Аверсі» казали атовцям (відео)
![«...коли щось трапляється — ви стаєте неосудними». Що на «Аверсі» казали атовцям (відео)](https://t1.ua/photos/articles/2020/02/40743_1_1097.jpg)
Атовці та волонтери, які прийшли 14 лютого пікетувати телеканал "Аверс" в Луцьку, таки змогли поспілкуватися з представниками каналу.
Нагадаємо, вони вимагали спростувати факти з сюжету, в якому заявили про причетність атовців до охорони салону "Юнона". Зокрема, учасники акції вимагали спростувати інформацію, що бійці спецроти "Світязь" будь-яким чином причетна до цього. Як відомо, в ролику згадувалося, що серед засновників фірми, що нібито охороняла об'єкт, є ексбійці з'єднання.
Натомість директор телеканалу Наталія Московка та авторка сюжету Наталія Поліщук заявили, що мали підстави, аби стверджувати про причетність фірми до охорони закладу.
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister_mob.jpg)
Зокрема, дискусія точилася навколо факту того, що автомобіль атовця Юрія Букії (який, до слова, не служив у "Світязі", - ред.) стояв неподалік будівлі, де розташована "Юнона", і нібито їздив навколо будинку.
Натомість Букія пояснив, що живе поруч і паркує авто в цьому місці, поки не користується ним. Також заперечив, що автомобіль міг здійснювати регулярні поїздки навколо будівлі. Він також вимагав офіційних вибачень і спростувань, адже в сюжеті пролуналого його прізвище.
На це у "Аверсі" сказали, що їздили ввечері 13 лютого до Юрія Букії , щоб він міг висловити свою думку щодо сюжету.
Крім того атовці, яких згадали в сюжеті, повідомили, що дійсно створили охоронну фірму, однак вона ні дня не працювала, бо в неї не було замовлень, і тим більше не причетна до охорони салону "Юнона".
Після цього дискусія фактично завершилася і почався взаємний обмін фразами. Так, Наталія Московка скзаала:
"Ви всі буцімто здорові, ви всі буцімто маєте зброю, а коли щось трапляється — ви стаєте неосудними. В нас теж працює багато атошників і вони не ходять не мітингують. В нас півофіса атошників. І ніхто вам не забороняв приїхати і з нами поговорити".
А оператор телеканалу Мирослав Хотимчук взагалі заявив: "Ви привели з собою шантрапу, яка заробляє по мітингах". Щоправда хто саме "шантрапа" не уточнив, але додав, що є серед учаників акції і "справжні атовці".
Після цих слів атовці пішли.
Нагадаємо, у Луцьку учасник війни з Росією Юрій Букія вимагав вибачень у телеканалу "Аверс" через згадку його та побратимів у сюжеті про салон "Юнона", де, за повідомленнями ЗМІ, надають інтимні послуги.
Крім того, поліція Волині вимагає в «Аверсу» спростування через сюжет про «салон розпусти».
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.