13 Лютого 2020
Новини

Чи заберуть у луцького «політеху» Будинок офіцерів

Чи заберуть у луцького «політеху» Будинок офіцерів

Начальник відділу охорони культурної спадщини департаменту культури Луцької міської ради Олександр Котис зазначив, що утримання пам’ятки культури та історії Будинку офіцерів – незадовільне. 

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження, - пише ІА "Волинські новини".

Депутати Луцької міської ради просять керівництво Луцького національного технічного університету привести до ладу приміщення колишнього Будинку офіцерів, що заходиться на вулиці Винниченка, 8. У протилежному випадку об’єкт можуть передати іншому власнику.

«Історична пам’ятка, яка у минулому слугувала приміщенням земельного банку, - у плачевному стані. У 1929 році на вулиці Винниченка, 8 був так званий «земельний банк». 2017 року там повинні були початися реставраційні роботи, а у 2021 закінчитися. Однак ми бачимо у якому стані пам’ятка перебуває нині», - зазначив Олександр Котис.

Тож члени комісії обговорили перспективу вилучення історично-важливого об’єкту з балансу ЛНТУ через неналежний догляд за приміщенням.

Насамкінець обранці громади ухвалили рішення «дати університету ще один шанс», і звернутись до керівництва ЛНТУ, аби ті привели до ладу Будинок офіцерів.

«Також нехай відзвітують, яким чином вони навели благоустрій в одному з найбільш цінних і занедбаних об’єктів», - зазначив голова профільної комісії Андрій Козюра.

Нагадаємо, Будинок офіцерів передали на баланс ЛНТУ у 2019 році.

У луцького «політеху» можуть забрати Будинок офіцерів

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, архітектура
В тему

Останні матеріали