У Луцьку в усіх закладах загальної середньої та позашкільної освіт вирішили продовжити карантин з 13 до 15 лютого.
Відповідне розпорядження підписав виконувач обов'язків Луцького міського голови Григорій Пустовіт.
Аби не допустити поширення захворюваності на грип та ГРВІ, вирішили продовжити з 13 до 15 лютого призупинення освітнього процесу в усіх закладах загальної середньої та позашкільної освіти Луцької міської територіальної громади. Тож діти підуть до школи вже у понеділок, 17 лютого.
Нагадаємо, за попередньою інформацією карантин у школах мав тривати до 12 лютого.
Також ми повідомляли, що на Волині на карантин закрили понад пів сотні шкіл.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На Волині розглядають встановлення мінімальної кількості працівників для критичних підприємств
5 Червня 2026
Підтвердили загибель Героя з Волині Юрія Любежаніна
5 Червня 2026
На Волині відшкодували близько 5 млн грн ПДВ у справі щодо ремонту автомобільних доріг
5 Червня 2026
На Волині судитимуть батька-одинака за знущання з дитини
4 Червня 2026
На Волинь сунуть гроза та сильний вітер
4 Червня 2026
Реклама







