З'їж ложку гірчиці - отримай гроші
Журналісти t1.ua вирішили розіграти серед лучан 1000 гривень. Умови конкурсу прості, з'їж ложку гірчиці - отримай 100 гривень. Сміливців знайшлося чимало.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Реклама





