8 Лютого 2020
Новини

Луцькі муніципали розповіли, коли продовжать демонтаж

Луцькі муніципали розповіли, коли продовжать демонтаж

У Луцьку 10 та 11 лютого 2020 буде продовжено демонтаж паркану, що встановлено навколо ринку «Центральний» на виконання пункту 5 рішення Луцької міської ради від 29.01.2020 № 69/1 «Про припинення права постійного користування комунальному підприємству «Луцькі ринки» земельною ділянкою».

Про це повідомляє департамент муніципальної варти Луцької міської ради.

«Дані заходи проводитимуться з метою вільного доступу до конструкцій осіб, які виявили бажання самостійно вивезти незаконно розміщені контейнери з території на Глушець, 1.

Одночасно повідомляємо, що вказаний паркан не є власністю суб‘єктів підприємницької діяльності або інших осіб, що здійснюють діяльність на території земельної ділянки за адресою вул.Глушець,1.

У зв’язку з цим департамент муніципальної варти Луцької міської ради офіційно звернувся до правоохоронних органів щодо необхідності забезпечення безперешкодного проведення демонтажу вищевказаної огорожі, недопущення нанесення травм працівникам департаменту муніципальної варти сторонніми особами та забезпечення дотримання порядку», - йдеться в повідомленні.

Читайте також

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: луцьк, луцька міська рада, ринки, муніципали
В тему