6 Лютого 2020
Новини

Знесення кіосків продовжать, — Григорій Пустовіт (відео)

Знесення кіосків продовжать, — Григорій Пустовіт (відео)

Григорій Пустовіт повідомив, що через те, що більшість лучан підтримують демонтаж ринку, знесення кіосків продовжать.

Про це йдеться у відеозверненні секретаря Луцької міської ради, виконувача повноважень міського голови Григорія Пустовіта. 

Він також закликав правоохоронців відреагувати на погрози базарників про фізичну розправу і підпали автомобілів, а також заклики використовувати коктейлі Молотова, цвяхи, викрутки та інші предмети для силового протистояння.

Відеозвернення опублікували на офіційній сторінці Луцької міської ради. Його текст подаємо нижче:

«Питання перенесення Старого рику назріло давно і його підтримує абсолютна більшість луцької громади, які хочуть бачити площу перед Замком Любарта гарною, доглянутою, туристично привабливою територією.

Рішення про перенесення частини ринку прийняте депутатами міської ради, відповідно до якого 4 лютого були розпочаті демонтажні роботи контейнерів, договори з власниками яких розірвані, та контейнерів, які давно стоять без будь-яких дозвільних документів.

Ці роботи завершити не вдалося у зв'язку з свавіллям базарників та невідомих осіб, які трощили техніку, наносили тілесні ушкодження працівникам муніципальної варти та іншим особам. У внутрішній переписці у групі Вайбер, яку надав один із підприємців, були заклики до вчинення незаконних дій, зокрема, використання викруток, цвяхів, сльозогінного газу, бензину та коктейлів Молотова.

Учора підприємці протизаконно заблокували рух транспорту вулицею Богдана Хмельницького, роботу виконавчого комітету та виконавчих органів міської ради.

6 лютого була створена петиція щодо ліквідації зі Старого ринку торгових контейнерів, встановлених всупереч закону, яка в рекордний строк набрала необхідну кількість голосів.

Тож кілька сотень базарників, які незаконно знаходяться на земельній ділянці, не будуть шантажувати лучан та створювати перешкоди в розвитку нашого міста.

Звертаюсь до більш як двохсоттисячної громади за підтримкою у нашому прагненні перенести Старий ринок та здійснити належний благоустрій цієї території.

Звертаюсь до Управління Служби безпеки України у Волинській області відреагувати на відкриті погрози підприємців спалити автомобілі першому заступнику міського голови Григорію Недопаду та членам виконавчого комітету, заклики брати легкозаймисті речовини, викрутки, сльозогінний газ для чергування на ринку та притягнути до відповідальності винуватих.

Окрім цього, звертаюсь до органів поліції не покривати незаконні дії базарників, частина з яких не зареєстровані як фізичні особи-підприємці і самовільно знаходяться на земельній ділянці комунальної власності, та дати можливість завершити демонтаж.

Не дивлячись на шантаж та погрози зі сторони базарників, демонтажні роботи на Старому ринку будуть продовжені».

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, луцьк, ринки, луцька міська рада
В тему