6 Лютого 2020
Новини

Що треба знати про ЗНО-2020

Що треба знати про ЗНО-2020

У тестах з української мови та літератури на ЗНО-2020 не перевірятимуть норми українського правопису, а математика для випусників шкіл стане обов'язковою з 2021 року.

Нагадаємо, реєстрація почалась 3 лютого і триватиме до 24 березня 2020 року. Основну сесію ЗНО проведуть з 21 травня до 15 червня. Особливих змін на тестуванні в 2020 році для учнів 11-х класів і профтехів не передбачається, пише Obozrevatel.

Слід зазначити, що нову редакцію Українського правопису впровадять не раніше 2025 року. Проте не буде помилкою, якщо під час виконання творчого завдання з української мови учасник тестування використовуватиме новий правопис.

А з 2021 року обов'язкове ЗНО з математики буде поділене на два рівні. Перший – для тих, хто вступає на фізико-математичні спеціальності. А другий – для тих, хто вступає на спеціальності, де математика не важлива для вступу. Тобто вони складатимуть математику на базовому рівні.

Як і минулих років, учні 11-х класів і випускники профтехів обов'язково мають здавати три предмети: українську мову і літературу, математику або історію України (період ХХ – початок ХХІ століття) і ще один предмет на вибір. Випускників минулих років, які будуть писати тести в 2020 році, це не стосується.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, школа, освіта, зно
В тему