Нещодавно звільнений із місць позбавлення волі лучанин повернеться за ґрати.
Про це йдеться з вироку Ківерцівського районного суду, - пише Конкурент.
Так, 11 листопада 2019 року обвинувачений відкрито викрав у магазині дві упаковки круасанів, пачку цигарок, пляшку горілки, хліб, пачку кетчупу, 400 грамів ковбаси, та два поліетиленові пакети загальною вартістю 179 гривень.
Зважаючи на особу крадія, те, що він не має постійного місця проживання та його неодноразову судимість, суд призначив чоловіку покарання у вигляді позбавлення волі на 4 роки та 1 місяць.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Волинянин повісив собаку на дереві та отримав іспитовий термін
Сьогодні, 16:21
У психіатричній лікарні збудують новий корпус
Сьогодні, 16:14
Понад 3,5 року вважався зниклим безвісти: підтвердили загибель волинянина Вячеслава Пашкова
Сьогодні, 14:23
У трьох вугільних громадах Волині запрацював Ресурсний хаб справедливої трансформації
Сьогодні, 12:18
У Донецькій області загинув волинянин Віктор Корнійчук
Сьогодні, 11:53
На Запоріжжі загинув воїн з Волині Сергій Шуляр
Сьогодні, 08:51
Помер захисник з Ковельщини Микола Михалевич
Сьогодні, 08:41
Помер захисник з Любешева Іван Сокирка
Сьогодні, 08:34
У Запорізькій області загинув захисник з Волині Григорій Кошелюк
Сьогодні, 08:13
Реклама







