27 Січня 2020
Новини

Українцям радять, як уберегтися від коронавірусу

Українцям радять, як уберегтися від коронавірусу

Нині випадків захворювання на коронавірус в Україні не зафіксували, але у МОЗ радять українцям берегтися.

Міністерство охорони здоров’я України радить громадянам та мандрівникам дотримуватись звичайних заходів обережності у зв'язку з коронавірусом. Відповідні рекомендації прес-служба відомства опублікувала у себе на сайті.

"Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому",- йдеться у повідомленні.

Зазначається, що основними клінічними ознаками та симптомами коронавірусу є гарячка та утруднене дихання. У разі появи симптомів, що свідчать про гострі респіраторні захворювання під час подорожі або після неї, Мінохоронздоров’я рекомендує мандрівникам звернутися до лікаря та надати відомості про історію подорожей.

Серед стандартних рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я для широкої громадськості щодо зменшення впливу та передачі ГРВІ наводяться такі:

- часто мийте руки або обробляйте їх дезінфікуючими засобами;
- під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою.
- використану хустку варто негайно викинути та помити руки;
- уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;
- якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередньою історією подорожей;
- відвідуючи живі ринки в районах, в яких зараз фіксуються випадки нового коронавірусу, уникайте контакту з живими тваринами та поверхнями, які контактують з тваринами;
- не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження. Із сирим м'ясом, молоком тощо слід поводитися обережно.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, хвороби, моз
В тему