21 Січня 2020
Новини

Наскільки знизилася ціна у платіжках на гарячу воду

Наскільки знизилася ціна у платіжках на гарячу воду

В українських містах суми платіжок на тепло і гарячу воду знизили до 30%. Рішення про проведення перерахунку з грудня 2019 року прийняли у 124 містах.

Перерахунки здійснили, зокрема, 16 обласних центрів: Вінниця, Луцьк, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Кропивницький, Львів, Одеса, Рівне, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернігів, Івано-Франківськ та Київ, - пише ІА Волинські новини.

За словами прем’єр-міністра Олексія Гончарука, за грудень минулого року були зменшені платіжки для населення: від 80 грн в Київській області і до 292 грн у Львівській по 1-кімнатних квартирах; від 110 грн в Чернігівській області до 435 грн в Дніпропетровській по 2-кімнатних квартирах; від 140 грн в Дніпропетровській області до 563 грн в Рівненській з 3-кімнатних квартирах.

Однак треба врахувати, що зима 2019-2020 року поки тепла. Так, запаси газу в ПСГ до початку опалювального сезону зменшилися всього на 18,8%. Цей фактор міг бути вирішальним у зниженні сум у платіжках.

Раніше в «Нафтогазі» повідомили про підвищення ціни на газ для населення у січні 2020 року на 28,59% – до 5,5 тисячі гривень за тисячу куб. м. При цьому в компанії відзначили, що ця ціна на 12% менше, ніж у січні 2019 року. Також Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, вирішила підвищити тарифи на послуги 44 газорозподільних компаній.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, комунальні послуги, тарифи
В тему