15 Січня 2020
Новини

Рейтинг найпопулярніших «інстаграмних» місць для фото у Луцьку (фото)

Рейтинг найпопулярніших «інстаграмних» місць для фото у Луцьку (фото)

З якого куточка Луцька в жителів та гостей нашого міста найбільша кількість фотографій?

У РЦ "Промінь" припустили, що рейтинг може виглядати ось так: на першому місці славний замок Любарта, на другому - напис “Я ♥ Луцьк”, а на третьому - стильний фудкорт Grand Central Food Terminal на 4 поверсі РЦ “Промінь”.

Напевно, у кожного є фото на неймовірній терасі фудкорту. Адже більш красиве місце для зустрічі заходу сонця в нашому місті потрібно ще пошукати. В зимовий час тут знаходиться чарівна фотозона з натуральних матеріалів, яка мерехтить і приваблює відвідувачів зробити гарні світлини.

Фудкорт Grand Central Food Terminal - це невимушена та дружня атмосфера, що панує тут щодня 3 8 ранку і практично до півночі. В п’ятницю та суботу поверх працює до 01:00, тому поспішати додому не доведеться. Це місце свободи вибору. Гостей не обмежують одним меню чи столиком для відпочинку.

На фудкорті самообслуговування, а це дозволяє обирати. Велика компанія може замовити по улюбленій страві в кожному із заладів, а закінчити обід чи вечерю за величезною барною стійкою, що може похвалитися асортиментом коктейлів. Якщо ж вам хочеться більш закритого типу відпочинку, то саме тут знаходиться славнозвісна міні-копія квартири Моніки з відомого серіалу “F.R.I.E.N.D.S”. Її можна попередньо забронювати під закриту вечірку.

Фудкорт Grand Central Food Terminal - місце де одноманітність вам не загрожує.

Чекаємо на вас:

проспект президента Грушевського, РЦ “Промінь”, 4 поверх.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, Фото
В тему