14 Січня 2020
Новини

Новина про суттєве підвищення зарплати депутатам Верховної Ради виявилась фейком (оновлено)

Новина про суттєве підвищення зарплати депутатам Верховної Ради виявилась фейком (оновлено)

Інформація про те, що з 1 січня 2020 року в Україні народним депутатам і працівникам міністерств збільшили зарплату від 2 до 5 разів у порівнянні з 2019 роком, виявилася неправдивою. 

Про підвищення у Facebook повідомив колишній віце-прем'єр-міністр України і міністр соціальної політики Павло Розенко. За його словами, зарплати багатьох депутатів і чиновників перевищать "сотні тисяч гривень".

"Сьогодні активно розганяється "зрада" про виплату чиновникам одного з міністерств зарплат в сумах до 500 тис. гривень. Звертаю увагу, що збільшення зарплат міністрам та їх заступникам відбулося по всіх міністерствах. Збільшення в середньому для топ-чиновників відбулося в 3,5 – 5 рази", – розповів Розенко.

За його словами, з 1 січня 2020 року зарплата депутатів Верховної Ради стане більше 100 тис. грн. На тлі цього ексміністр нагадав, що середня зарплата в освіті сьогодні становить 9 тис. грн.

"Епоха зубожіння закінчена, друзі. З особливим трепетом цікаво слухати аргументацію "слуг народу", чому скасовано постанову попереднього уряду про збільшення в 2020 році зарплат педагогам на 20%. Бо, за їхніми словами, то був "популізм" і "коштів на це немає", – резюмував Розенко.

Як виявилося зарплати дійсно збільшилися, але в більшості випадків на 3000 гривень.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: депутати, вру, зарплата
В тему