10 Січня 2020
Новини

Україна заборонила польоти до Ірану та Іраку

Україна заборонила польоти до Ірану та Іраку

До кінця розслідування катастрофи літака авіакомпанії МАУ поблизу аеропорту іранського Тегерану Україна заборонила національним перевізникам виконувати польоти до Ірану та Іраку.

Як розповів міністр закордонних справ України Вадим Пристайко під час брифінгу, до кінця розслідування катастрофи МАУ Україна заборонила національним перевізникам здійснювати польоти до Іраку та Ірану.

Проте, за його словами, це не означає, що українські громадяни не можуть відвідувати Іран у разі такої потреби.

"Річ у тім, що наразі МЗС не рекомендує українцям польоти до Ірану", – пояснив Пристайко.

Раніше прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявляв, що 9 грудня Державна авіаційна служба заборонила українським авіакомпаніям перельоти в повітряному просторі як Ірану, так і Іраку після аварії літака МАУ.

Починаємо позапланову перевірку забезпечення льотної діяльності, підтримання льотної придатності повітряних суден, виконання технічного обслуговування авіаційної техніки та системи управління безпекою польотів МАУ. Також буде проведено додаткові перевірки стану безпеки польотів інших авіакомпаній, – зауважив прем'єр. 

Він додав, що ця заборона на перельоти починається з півночі 9 січня 2020 року. А поширюється вона на всіх експлуатантів лайнерів, зареєстрованих в Україні. Крім того, Гончарук повідомив, що вже починається позапланова перевірка літаків "Міжнародних авіаліній України".

    Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

    Читайте також
    Все про: Україна, іран, авіакатастрофа
    В тему

    Останні матеріали